آموزشگاه زبان گرجی در کرج

آموزشگاه زبان گرجی در کرج
امتیاز به این پست

زبان گرجی در کرج

بسته آموزش زبان گرجی در کرج و آشنایی با گرجستان توسط شرکت سالواتورز تهیه شد.

قابل تهیه و خرید حضوری در کرج

برای اطلاع از آدرس با شماره 09010632120 تماس بگیرید

پکیج آموزش زبان گرجی شامل کتاب+سی دی صوتی، نقشه بزرگ راه های گرجستان و کشورهای قفقاز

کتاب جیبی “راهنمای کامل سفر به گرجستان” تمام رنگی و گلاسه

توسط شرکت سالواتورز زبان گرجی در تفلیس، تهران و کرج تهیه شده و قابل خرید پستی است.

برای تهیه این بسته آموزشی در کرج با شماره 09010632120 تماس بگیرید.

زبان گرجی در سفر
زبان گرجی در سفر

برای تهیه پکیج کامل یا هریک از اقلام فوق:
پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، تصویر فیش واریز را همراه با نام کامل گیرنده، آدرس و کد پستی، به آیدی تلگرام زیر بفرستید

پک سی دی صوتی آموزش زبان گرجی
کتاب مکالمات زبان گرجی
نقشه راههای گرجستان (عرض یک متر)
کتاب جیبی تمام رنگی راهنمای کامل سفر به گرجستان
(ارسال با پست رایگان)
قیمت پکیج کامل (با تخفیف): 105.000 تومان

اطلاعات بیشتر در مورد بلیط گرجستان، بلیط تفلیس و باتومی و سایر شهرها و کشورهای دیگر را از سالواتورز بخواهید.

پک کامل آموزشی و راهنمای سفر به گرجستان

پکیج کامل آموزشی و راهنمای سفر به گرجستان

پکیج کامل و جامع راهنمای سفر به گرجستان

برای اولین در ایران، سی دی صوتی آموزش زبان گرجی+نقشه برگ و کاغذی گرجستان(بعرض یک متر) + کتاب آموزش زبان گرجی+ کتاب راهنمای تمام رنگی سفر به گرجستان توسط شرکت سالواتورز تهیه شد
مناسب برای مسافران و علاقه مندان به گرجستان

پک سی دی صوتی آموزش زبان گرجی 
کتاب مکالمات زبان گرجی
نقشه راههای گرجستان (عرض یک متر)
کتاب جیبی تمام رنگی راهنمای کامل سفر به گرجستان
(ارسال با پست رایگان)
قیمت پکیج کامل (با تخفیف): 105.000 تومان

قابل تهیه در ایران و گرجستان

برای تهیه پکیج کامل آموزش زبان و راهنمای سفر به گرجستان، مبلغ 105.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز نموده و عکس فیش واریزی را بهمراه آدرس به شماره تلفن 09010632120 پیامک کنید، یا به آیدی تلگرام زیر اعلام نمایید.

آیدی تلگرام پاسخگو: salva_tours@

(شماره کارت 6393.4610.3665.8686 بنام آقای محمد نجفی)

 آموزش زبان گرجی

آموزش زبان گرجی در کرج

 آموزشگاه زبان گرجی سالواتورز گرجستان در اسفند ماه 95 در تهران، افتتاح شد و تا کنون با ۵۲ شعبه در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشد.
آموزشگاه زبان گرجی سالواتورز گرجستان به صورت کاملاً مستقل با مدیریت آموزشی مدرن و ویژه تمام سنین فعالیت خود را ازسال 95 تا کنون به صورت مستمر شروع کرده که در هر مرکز در حال آموزش هستند و همچنین همکاری با استادان و مربیان بنام و با تجربه در عرصه آموزش زبان گرجی زمینه مناسبی را در فراگیری زبان گرجی برای علاقه مندان به گرجستان فراهم نموده است.
نمایندگی سالواتورز در کرج مفتخر است که به حضوری بسته های آموزش زبان گرجی در کرج را تحویل علاقه مندان می نماید.

دانلود آموز صوتی زبان گرجی

برای دانلود و خرید محصولات آموزش گرجی بر روی عکس زیر کلیک کنید
زبان گرجی
زبان گرجی

آموزش زبان گرجی در شهر کرج

برای خرید زبان گرجی در کرج CD آموزش زبان گرجی و پکیج کامل فوق با شماره 09010632120 تماس بگیرید یا از طریق درگاه بانکی زیر اقدام نمایید.

پس از واریز وجه، نام گیرنده، آدرس و کد پستی خود را به ما اطلاع دهید.

تلفن: 09010632120

آیدی تلگرام پاسخگو: salva_tours@

خرید آنلاین (بسته آموزشی زبان گرجی در کرج و راهنمای سفر به گرجستان)

زبان گرجی
زبان گرجی

بسیاری از زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته از ما سوال می کنند که چه آموزشگاه زبان گرجی در کرج بهتر است؟ (هزینه و کیفیت). در این پست قصد داریم ۵ تا از موسسات باکیفیت آموزشگاه زبان گرجی در کرج و شعبه های آنها در دیگر شهر ها را معرفی کنیم که هم در زمینه آموزش زبان گرجی عمومی و هم در زمینه آزمون های تافل و آیلتس، سطح بالاتری دارند. با سالواتورز همراه باشید.

شکی نیست که شهرهای بزرگی همچون تهران، کرج، اصفهان، شیراز و مشهد از بهترین مقصدهای بسیاری از زبان آموزان است که به قصد یادگیری زبان گرجی به دلایل مختلف (کار، تحصیل، توریستی و …) به این شهرها می روند. علت عمدتا محیط بهتر و اساتیدی ست که بسیاری از آنها در کشورهای گرجی زبان درس خوانده اند و بعضا حتی گرجی زبان مادری آنهاست.

آموزشگاه زبان گرجی در کرج
آموزشگاه زبان گرجی در کرج

 

برای اینکه بتوانیم یک موسسه را به درستی بسنجیم و بگوییم کدام کلاس آموزش زبان گرجی بهتر است چند معیار را باید مدنظر قرار دهیم:

 • کیفیت تدریس اساتید
 • تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و ..)
 • کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود
 • نحوه کار کردن writing و Reading (چون Listening و Speaking در همه کلاس های اموزش زبان گرجی تدریس می شود)
 • سنجش هزینه ها نسبت که کیفیت تدریس
 • اعتبار موسسه آموزشی در مجامع ملی و گرجی

به این موضوع دقت کنید، موسسه زبانی برای شما مناسب است که در جهت هدف شما حرکت کند، گرجی ؟ آیلتس؟ تحصیل؟ سفر؟ کار؟ قیمت؟

در اینجا با توجه به معیارهای ذکر شده، ما ۴ موسسه آموزش زبان گرجی را به شما معرفی می کنیم، اما؟

این نظر و تجربه ماست، ممکن است شما تجربه متفاوتی داشته باشید و حتما در بخش نظرات ما را در تکمیل این لیست یاری کنید. و این نکته را هم متذکر می شویم که اگر در یادگیری زبان گرجی تلاش و تمرین زیاد نکنید، هیچ موسسه ای برای شما سودمند نیست!

آموزشگاه زبان گرجی در کرج
آموزشگاه زبان گرجی در کرج

۱- موسسه زبان گرجی

این موسسه یکی از مراکز معتبر آموزش زبان گرجی در غرب تهران است. موسسه زبان گرجی که در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران ارایه کننده دوره های آموزشی زبان گرجی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان گرجی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت می باشد. اساتید مجرب و با انگیزه، توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب، رده های متفاوت سنی و ارائه مدارک رسمی در پایان دوره های خاص و کارکرد تخصصی و صرف بر روی زبان گرجی بر خلاف سایر رقبا را می توان از جمله فاکتور هایی برشمرد که موسسه بزرگ زبان گرجی را از دیگر موسسات متمایز می سازد.

 • اساتید باتجربه مفید
 • هزینه های مناسب
 • اعتبار مناسب بین المللی با دارا بودن گواهینامه های متعدد کیفیت آموزش گرجی 
 • تدریس تخصصی زبان گرجی (با تاکید بر مکالمه)
آموزشگاه زبان گرجی در کرج
آموزشگاه زبان گرجی در کرج

۲- موسسه زبان گامارجوبا

شاید شما هم با این موضوع مواجه شده اید که با هرکدام از مدرسین زبان گرجی در مورد ازمون ایلتس و نحوه امادگی سوالی پرسیده شود فرد خود را مدرس گرجی معرفی نموده و ادعا میکند که توانایی تدریس گرجی را دارا میباشد!!! ولی واقعیت این است که تعداد مدرسین گرجی در هر شهر بسیار محدود بوده و آموزش گرجی کاری تکنیکال میباشد و حتی تسلط کامل بر زبان گرجی نیز دلیلی بر اینکه فرد میتواند مدرس گرجی باشد نیست.

 

موسسه زبان گامارجوبا به عنوان یک مرکز تخصصی گرجی صرف نظر از سطح دانش پایه زبان متقاضی، در مدت زمان ۶ الی ۹ ماه فرد را به سطح زبان گرجی مطلوب میرساند. اما چگونه؟ از طریق تمرکز روی تکنیک های گرجی و استفاده از مدرسانی که خود عموما امتحان گیرنده (اگزمینر) رسمی گرجی میباشد. البته گامارجوبا دوره های خود و رسیدن به نمره تعییبن شده را نیز تضمین مینماید در نتیجه متقاضی بدون هیچ نگرانی میتواند در دوره های گرجی گامارجوبا شرکت نموده و به نمره دلخواه خود برسد.
موسسه زبان گامارجوبا در شهرهای تهران (میرداماد) و شیراز (معالی اباد) دارای شعب میباشد.

آموزشگاه زبان گرجی در کرج
آموزشگاه زبان گرجی در کرج

۳- موسسه آموزش زبان ایران و جورجیا

از بسیاری از دوستان که در این موسسه آموزش دیده اند و نظراتی که مردم در فضای مجازی منتشر کرده اند و مشاهدات انجام شده، باید گفت که این موسسه اگر بهترین موسسه نباشد، چیزی از بهترین موسسات آموزش زبان گرجی کم ندارد، خصوصا در زمینه آزمون های گرجی .

 

 • دارای اعتبار بین المللی (مرکز برگزاری آزمون گرجی )
 • آزمون های پایان ترم گرجی باکیفیت
 • اساتید ممتاز:  خانه گرجی به عنوان تنها مرکز تخصصی برگزاری دوره های گرجی در کشور ایران، شرایط بسیار سختگیرانه و در عین حال علمی را برای استخدام اساتید خود در نظر گرفته است تا بتواند در بالاترین سطح علمی در میان مؤسسات آموزش زبان گرجی ایران قرار گیرد. کسب عنوان تنها برگزیده و مقام اول کنفرانس برند و آموزش در ایران نیز دلیلی بر صحت این ادعا میباشد.
 • منابع آموزشی: منابع آموزشی مورد تدریس در ایران و جورجیا، تماماً با نظر و همفکری اعضای هیأت علمی آفرینش متشکل از اساتید نخبه گرجی و ممتحین آزمون رسمی گرجی و پس از سالها تجربه تخصصی این مرکز مشخص میشوند. بنابراین در موسسه گزینه ای تحت عنوان تدریس سلیقه ای اساتید وجود ندارد! به این معنی که با وجود از پیش مشخص بودن سیلابس دقیق و منابع آموزشی توسط تیم مدیریت آموزشی، هریک از اساتید روش تدریس و نحوه اجرای مختص به خود را دارند. جهت مطالعه شرح دقیق این چرخه، میتوانید فلوچارت نحوه جذب و ارزیابی اساتید را در این صفحه مشاهده نمایید.
 • برگزاری کلاس های خصوصی مقدماتی گرجی تا پیشرفته
 • محیط مناسب و مجهز زبان گرجی

این موسسه هم مانند بسیاری از موسسات حرفه ای دیگر، هزینه کلاس های متوسط رو به بالایی دارد. هر دو شعبه موسسه زبان ایران و جورجیا(جردن و سعادت آباد تهران) قیمت های یکسانی ارائه می کنند که جدول قیمت آن در زیر آمده است.

 

اما این را هم باید گفت که قبل از انتخاب این موسسه باید به این نکته فکر کنید که بعدا قرار است به گرجستان مسافرت، مهاجرت یا برای تحصیل بروید. چون در این آموزشگاه گرجی با روش و لهجه اصلی گرجی به شما آموزش داده می شود. ضمنا اگر می خواهید زبان گرجی را با سرگرمی و آرام آرام یاد بگیرید، این موسسه برای شما مناسب نیست چون ممکن است بسیاری از دروس را یاد نگیرید و فقط وقت خود را تلف کنید.

آموزشگاه زبان گرجی در کرج
آموزشگاه زبان گرجی در کرج

۴- موسسه زبان گرجستان

موسسه آموزش زبان گرجستان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ و با شعار ارتقای مهارت های کلیدی زبان آموزان آغاز کرده است. موسسه گرجستان از ابتدا سیستم آموزشی خود را بر اساس سیستم استاندارد و شناخته شده ی آکادمی گرجی تدوین نموده و از کتاب های معتبر انتشارات گرجی PUBLICATION که برای سالیان متمادی ناشر تخصصی کتاب های آموزش زبان گرجی بوده است بهره می گیرد. موسسه گرجستان همینطور برگزارکننده ی دوره های آموزش فشرده بزرگسالان، دوره های آموزش و بازی برای کودکان، آزمون های بین المللی گرجی و آزمون های پیشرفته گرجی می باشد. موسسه زبان گرجستان یکی ازبهترین مراکز آموزش زبان در سطح کرج و تهران است که در حال حاضر در نواحی مختلف سطح شهر مشغول به فعالیت می باشد .

 

آموزشگاه زبان گرجی
آموزشگاه زبان گرجی
 • قیمت مناسب کلاس ها
 • آزمون های منظم
 • داشتن شعب متعدد در کرج و تهران
 • جزو بهترین ها در زمینه آموزش زبان کودکان

 

۵- آموزشگاه زبان ایران قفقاز

یک آموزشگاه زبان معتبر که در زمینه زبان گرجی کار کرده است. آموزشگاه زبان ایران گرجی با برگزاری کلاس های آموزشی بیش از ۱۳ زبان بین المللی دارای یکی از برترین رتبه های آموزشی در سطح ایران میباشد. این مرکز آموزشی برگزار کننده دوره های تخصصی زبان گرجی شامل TTC ، بازرگانی ، بحث آزاد و تمامی آزمون های ملی و بین المللی زبان گرجی میباشد. این مرکز با بکارگیری از اساتید باتجربه با حداقل تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه زبان گرجی به آموزش تضمینی زبان می پردازد.

همچنین کلاس های زبان گرجی فوق فشرده به شکل ۵ روز در هفته در این مرکز در تمامی سطوح برگزار میشود و ظرف مدت زمان کمتر از ۳ ماه یک فرد مبتدی را به آزمون گرجی یا دیگر آزمون های مشابه میرساند.  آموزشگاه زبان ایران قفقاز دارای به روز ترین متد آموزشی با رویکرد متد گرجی میباشد.  در حال حاضر تنها در میدان گلها کوچه نوربخش ، پلاک ۲۷ دارای شعبه می باشد.

آموزش زبان گرجی
آموزش زبان گرجی

 

۶-کانون زبان گرجی

خب احتمالا همه شما نام کانون زبان گرجی را شنیده اید.کانون زبان گرجی زیر نظر کانون گرجی مدیریت می شود. این موسسه آموزش زبان گرجی ، دوره های متنوع تری را نسبت به دو موسسه بالا ارائه می دهد:

 • تنوع برگزاری دوره های آموزش زبان گرجی 
 • برگزاری دوره های آموزش زبان گرجی ، روسی، آلمانی و …
 • قیمت مناسب کلاس های برگزار شده
 • آزمون های منظم
 • داشتن شعبه در بسیاری از استان های کشور
cd-آموزش-زبان-گرجی
cd-آموزش-زبان-گرجی

شعب این مرکز آموزش گرجی : استان البرز، شهر کرج، استان آذربایجان غربی استان اردبیل استان اصفهان استان البرز استان ایلام استان بوشهراستان تهران استان چهارمحال و بختیاری استان خراسان جنوبی  استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان خوزستان استان زنجان استان سمنان استان سیستان و بلوچستان استان فارس استان قزوین استان قم استان کردستان، کهگیلویه و بویر احمد  استان کرمان استان کرمانشاه استان گلستان استان گیلان استان لرستان استان مازندران استان مرکزی استان هرمزگان استان همدان استان یزد

و اما باید گفت که در کانون زبان قفقاز، به دلیل عمومی تر بودن، کلاس ها معمولا شلوغ تر بوده، کیفیت تجهیزات به اندازه جمعیت پاسخگو نیست. از طرف دیگر آزمون های حرفه ای گرجی را آنگونه که دو موسسه بالا آموزش می دهند، به شما نخواهد آموخت.

 

cd-آموزش-زبان-گرجی
cd-آموزش-زبان-گرجی

۷- آموزشگاه زبان ساکمه

برای شما زبان آموزانی که قصد دارید زبان عمومی را یاد بگیرید یا برای زبان گرجی آمادگی اولیه پیدا کنید یا زبان گرجی را در حد عمومی بخواهید، اما در عین حال انتظار قیمت وکیفیت متناسب دارید، موسسه زبان ساکمه گزینه خوبی است.

 • داشتن شعب مختلف در کرج و تهران
 • داشتن اعتبار بین المللی در زمینه زبان گرجی
 • تنوع در برنامه های آموزشی گرجی 
 • قیمت های کاملا مناسب با کیفیت آموزش زبان گرجی
فایل زبان گرجی
فایل زبان گرجی

۱- برای آموزش زبان گرجی چه بخوانیم؟

آزمون گرجی مانند آیلتس امتحانی است که توانایی و مهارت های چهارگانه شما در زبان گرجی را می سنجد. تجربه چندین ساله و کسب نمره عالی نگارنده در آزمون گرجی به شما می گوید که هر منبعی که به یادگیری زبان گرجی شما بطور کلی کمک کند می تواند مفید باشد. اما برخی منابع هستند که تافل را بصورت اصولی تر به شما یاد می دهند و مدت زمان یادگیری شما را بطرز چشمگیری کاهش می دهند. حتی تعداد بیشتری از کلمات آزمون از داخل این منابع بیرون می آید. ضمن اینکه دانستن زبان گرجی برای کسب نمره خوب گرجی اینترنتی کافی نیست و نیاز هست که تکنیک ها را با کمک کتاب گرجی ا یا بسته هایی مناسب یاد بگیرید.

بسیاری از بومی های گرجی زبان هم نمی توانند از پس نمره خوب بر بیایند! علت این است که شما بایستی تکنیک های آزمون گرجی را در کنار یادگیری زبان گرجی بلد باشید و منبع خوب منبعی است که زبان را همراه با این تکنیک ها به شما یاد دهد. مراقب باشید به هیچ وجه درگیر منابع قدیمی مثل کتاب گرجی که مثل واژگان شاهنامه فردوسی در عصر حاضر هستند! نباشید و گول آنها را نخورید. منابعی که معرفی می کنیم این تکنیک ها را به خوبی به شما یاد می دهند. در لینک زیر ما بهترین منابع آزمون گرجی را معرفی کرده ایم:

زبان گرجی 

۲- چطور برای زبان گرجی آماده شویم؟

برای موفقیت در آزمون گرجی شما باید زبان عمومی خود را در ابتدا تقویت کنید چون گرجی چیزی نیست جز همان زبان عمومی یا آکادمیک بعلاوه چند تکنیک آزمون گرجی . پس منابع آزمون گرجی هم عمدتا جهت تقویت تکنیک های آزمون هستند در عین اینکه بسیاری کلمات تکرار شده در آزمون های گرجی را به شما یاد می دهند.

این آزمون یکی از آزمون های ثبت شده سازمان خصوصی خدمات آزمون های گرجی می باشد که طراحی آزمون و مدیریت آن را بر عهده دارد. این سازمان علاوه بر برگزاری آزمون گرجی و اعلام نتایج آن به شرکت کنندگان٬ نتیجه حاصل از آزمون را برای مؤسسات آموزشی و دانشگاه های مورد نظر شرکت کنندگان ارسال می دارد.آزمون گرجی به صورت سالانه در ۱۸ کشور جهان بین بیش از یک میلیون داوطلب به صورت هماهنگ برگزار شده و به افرادی که موفق به قبولی در این آزمون شوند مدرک ارائه گرجی خواهد شد. چون عمده داوطلبان آزمون برای ادامه تحصیل امتحان می دهند، بیشتر سوالات هم از منابع ساده دانشگاهی گرجی انتخاب می شوند.

فایل زبان گرجی
فایل زبان گرجی

برای موفقیت در آزمون گرجی شما باید مهارت های ۴ گانه شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن خود را تقویت کنید. ما در یک مطلب گفتیم که بهترین روش برای یادگیری این مهارت ها چیست؟ اما روش پیشنهادی ما به صورت زیر است:

گام ۱- پیشنهاد ما که ماحصل تجربه چندین ساله در زبان آموزی و آموزش گرجی می باشد این است که اگر فردی مبتدی-متوسط در زمینه زبان گرجی هستید، ابتدا با منابع خودآموز خصوصا کتاب های معرفی شده در لینک منابع آزمون تافل بصورت خودخوان شروع کنید. این کتاب ها و منابع را با روشی که در بهترین روش یادگیری مهارت ها گفته ایم مطالعه کنید تا کمی راه بیفتید. یعنی در مراحل اولیه هیچ نیازی به کلاس ندارید. تنها کار این است که پایه واژگان، دستور زبان و جملات گرجی را که فقط از طریق مطالعه بدست می آیند را تقویت کنید (مطالبی که در کلاس های آموزش گرجی به شما یاد می دهند از همین کتاب هاست!). بجای صرف هزینه و وقت در این کلاس ها، خودتان منابع را مستقیما بخوانید. در واقع باید تعیین کنید که چقدر تا آزمون فرصت دارید و از بین منابع تافل معرفی شده در لینک بالا، هر چقدر می توانید به ترتیب اولویت انتخاب کنید. در همین ابتدا تعیین کنید که چه نمره ای برای آزمون نیاز دارید (بیش از ۸۰ درصد موسسات و دانشگاه ها نمره ۸۰ را کافی می دانند).

زبان گرجی
زبان گرجی

گام ۲- بعد از آن وقتی مطالعه منابع گرجی تمام شد (حدود ۴ تا ۶ ماه مطالعه خودآموز) می توانید برای یادگیری بهتر تکنیک های آزمون گرجی (که در همین کتاب ها هم توضیح داده شده) یا هر بخشی از مهارت های ۴ گانه که در آن ضعیف هستید، ۴-۳ جلسه یا …. (بسته به خودتان) به کلاس های حضوری بروید (دقت کنید که این مرحله بستگی به شما دارد. افراد زیادی را دیده ام که بدون هیچ کلاسی نمره عالی در گرجی کسب کرده اند). در این مطلب بهترین کلاس های آموزش گرجی را معرفی کرده ایم.

گام ۳- اما قطعا پیشنهاد می کنیم که بعد از اینکه احساس کردید برای آزمون آماده اید، ۲ تا ۳ آزمون آزمایشی که توسط همین موسسات برگزار کننده کلاس های تافل برگزار می شود شرکت کنید تا نه تنها با محیط جلسه بهتر آشنا شوید بلکه با تمرین تکنیک ها، اصطلاحا مهارت در بدن تان جا بیفتد. این آزمون های آزمایشی را حتما شرکت کنید بطوریکه آخرین آنها یک هفته قبل از آزمون گرجی اصلی باشد. در آزمون اول نقطه ضعف خود را تعیین کنید (در کدام مهارت چهارگانه ضعیف تر هستید؟) با این کار می توانید روی همان مهارت تمرکز کنید و مطالعه هدفمند تری داشته باشید. حتی اگر بعد از آزمون آخر، می بینید که در حد نمره مدنظر خود نیستید، آزمون را به تاخیر بیندازید به جای اینکه ۲-۳ میلیون تومان از پول و کلی وقت خود را تلف کنید.

 

روش آمادگی برای آزمون گرجی همین است و این بهترین روشی است که توسط نه تنها نگارنده و اساتید مختلف، بلکه توسط موسسات معتبر جهانی در زمینه آزمون گرجی پیشنهاد می شود. با این روش خیلی راحت می توانید نمره بالای ۹۰ کسب کنید. اگر اطلاعات بیشتری راجب آزمون گرجی می خواهید در اینجا همه چیز را راجب آزمون گرجی گفته ایم.

۳- نکات دیگر

 • به هیچ وجه گول تبلیغات کلاس های گرجی را نخورید! تنها روش برای موفقیت در آزمون گرجی خودتان هستید!
 • در تمرین و مطالعه استمرار داشته باشید. یعنی به هیچ وجه حتی یک روز هم از زبان گرجی دور نباشید!
 • فیلم و سریال های زبان گرجی را موقع اوقات فراغت تماشا کنید و تا می توانید رادیوی گرجی زبان (با لهجه اصلی) گوش کنید.
 • کتاب ها، مجلات و صفحات گرجی که به موضوعات شان علاقه مندید بخوانید و آنها را با صدای بلد جلو آینه بخوانید.
 • سعی کنید حداقل هفته ای یک بار با دوستان خود گرجی تمرین کنید.

نمره آزمون گرجی فاکتور مهمی در موفقیت داوطلبان چه برای مهاجرت، تحصیل و یا کار می باشد بطوریکه اگر نمره بالای ۱۰۰ کسب کنید شانس بسیار بالاتری برای پذیرش در موسسه گرجی خواهید داشت زیر با نمره بالای ۱۰۰ فردی باهوش به شمار خواهید آمد. هر گونه سوال یا نظری در مورد آمادگی آزمون گرجی دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

زبان گرجی با تلفظ فارسی
زبان گرجی با تلفظ فارسی